Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Miłkowa - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Strusina,Tarnów(Miłkowa + 36 km)

8 300 000 zł2 745,99 m² 3 022,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 925 m²

Dwa nowoczesne obiekty komercyjne w Tarnowie to inwestycja, która łączy natychmiastowy zysk z perspektywą wzrostu wartości w przyszłości. Nieruchomości położone są w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Matki Boskiej Bolesnej

Limanowa(Miłkowa + 26 km)

5 665 000 zł1 500 m² 3 776,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Hala, ul. Za Lasem

Brzesko(Miłkowa + 31 km)

5 339 000 zł1 080,77 m² 4 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Prawomocna decyzja pozwolenia na budowę! Na sprzedaż wystawiamy działkę wraz z gotowym projekt oraz budową hali biurowo-magazynowo-usługowej oraz koniecznymi uzgodnieniami administracyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Święcany

Święcany(Miłkowa + 37 km)

290 000 zł70,94 m² 4 087,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Biuro nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż budynek usługowy w Święcanach, gmina Skołyszyn, woj. podkarpackie. Szczegóły oferty: budynek o powierzchni użytkowej 70,94 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Gorzków

Gorzków(Miłkowa + 36 km)

19 900 000 zł3 315 m² 6 003,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 300 m²

Strategiczny węzeł na osi wschód-zachód. Nowoczesna infrastruktura logistyczna bezpośrednio przy autostradzie A4. Wydajność łańcucha dostaw zależy od bezkolizyjnej infrastruktury i lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony, ul. Węgierska

Wólki,Nowy Sącz(Miłkowa + 12 km)

1 150 000 zł198,23 m² 5 801,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Biuro nieruchomości Imperium z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, parterowego budynku komercyjnego o przeznaczeniu usługowo-handlowo-produkcyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zielona

Tuchów(Miłkowa + 28 km)

1 900 000 zł421 m² 4 513,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nieruchomość biurowo-handlowa W centrum tuchowa - ul. Zielona 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość biurowo-handlowa z historią, położona w ścisłym centrum Tuchowa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł640 m² 1 560,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości Imperium z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, parterowego budynku komercyjnego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biecz

Belna,Biecz(Miłkowa + 35 km)

2 300 000 zł399 m² 5 764 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 687 m²

"Funkcjonujący pensjonat z domkami i strefą spa w sercu Beskidu Niskiego" (32 miejsca noclegowe) to atrakcyjna inwestycja w sektor turystyczny bardzo dobrze prosperujący ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Cicha

Powroźnik(Miłkowa + 41 km)

1 090 000 zł380 m² 2 868,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować obiekt / pensjonat na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Powroźnik (muszyna - Krynica Zdrój). Prezentowany obiekt wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Miłkowa

Miłkowa,małopolskie

55 000 zł1 608 m² 34,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-