Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Miłkowa - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

380 000 zł55,10 m² 6 897 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w centrum Nowego Sącza przy ul. Długosza, z dużą witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy. Cena: 380 000 zł. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 022 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlano - leśną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Laskowa, obręb laskowa o pow. 2022 m2. Działka lekko nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł4 100 m² 72,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka nad dunajcem Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 650 zł3 400 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż ciężkowice, ul. NA stoku Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ciężkowice (woj. małopolskie, pow. tarnowski) przy ulicy Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ujanowice

Ujanowice(Miłkowa + 16 km)

450 000 zł350 m² 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

- lokalizacja: ujanowice (gmina Laskowa) - Powierzchnia: 35ar - Media: prąd, gaz, kanalizacja i wodociąg gminny. - przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - Droga : droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł16,50 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w cichej i malowniczej okolicy. Lokalizacja: gmina Grybów - miejscowość Biała Niżna Powierzchnia działki głównej: 13,5 ara (1350 m ) + powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - pełne wyposażenie - możliwość natychmiastowego użytkowania nieruchomości; - lokalizacja bezpośrednio przy Parku Strzeleckim idealnym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł800 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 ar, położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Marcinkowice ( gmina Chełmiec ) , na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mystków

Mystków(Miłkowa + 13 km)

669 000 zł106 m² 6 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w stanie deweloperskim mystków tylko 6 km od Nowego Sącza 106 m2 + ogródek + miejsce parkingowe osiedle ogrodzone z bramą wjazdową oraz wideodomofonami idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzezna

Brzezna(Miłkowa + 18 km)

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu miejscowości Brzezna - centralna lokalizacja - gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miłkowa

Miłkowa,małopolskie

210 000 zł2 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są dwie urokliwe działki budowlane w miejscowości Miłkowa (gmina Korzenna) w malowniczym powiecie nowosądeckim. Powierzchnia każdej z działek to 2000 m o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Miłkowa

Miłkowa,małopolskie

175 000 zł17 400 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ogłoszenie prywatne Lokalizacja: małopolskie, powiat nowosądecki, gmina Korzenna, miłkowa. Działka numer 193. Google: maps.app.goo.gl/55vsCppvetgUSffr9 GPS: 49.707496, 20.754203 Powierzchnia: 1,74 ha (17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Miłkowa

Miłkowa,małopolskie

55 000 zł1 608 m² 34,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miłkowa Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Miłkowa, gmina Korzenna, woj. małopolskie, przy asfaltowej drodze gminnej, z której posiada bezpośredni wjazd. Po około 2 km droga.